KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 8984023
nr 898 4023
Johan Bergmark
(f. 1969), Sverige
Fotografi, Willem Dafoe. Johan Bergmark (f. 1969). Fotograferad på Berns 2012 för Stockholms filmfestival, signerad a tergo av Johan Bergmark, C-print, 100x140 cm, ramad. Proveniens: fotograferad för Stockholms filmfestival, detta exemplar utställd på Berns Asiatiska
Kondition: inga anmärkningar
Johan Bergmark, svensk fotograf, född i Stockholm 1969.
måndag 9 juni 2014
kl 20:49:55